Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS Villogó hőmérő jelzővel...

SOS Villogó hőmérő jelzővel mentem 6 km-t. Lehet baja a motornak? (Képpel)

Figyelt kérdés

Még mennem kellett 6 km-t (városban, max 60km/h-val, kb 4 lámpánál kellett megállnom), amikor el kezdett villogni. Amikor leállítottam a motort, elég forró volt a motorháztető. Hogy a motor hány fokon volt, sajnos nem néztem…

Hűtőfolyadék már csak az alján volt egy kicsi (kb 5 perccel leállítás után).

[link]

eu/images/2022/05/21/411E6CE121B_E859_44EF_BEB.jpeg


Semmi furcsát nem észleltem menet közben, ettől függetlenül lehet baja a motornak?


Benzines VW Fox (1.2)


+ milyen hűtőfolyadékot öntsek bele?


Köszi a válaszokat!



2022. máj. 21. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van akkor a tiszta víz is jó bele, jobb mint a semmi.
2022. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
#10 Röntgen szeme van, hogy bele látott a motorba?
2022. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MGéza ***** válasza:
Tanulság? Ha üzemveszélyes hibát jelez a műszerfal akkor nem sietünk sehová vagy ha lehet úgy cselekszünk hogy eltűnjön. Te esetedben én nem rohantam volna le azt a 6km-et, hanem félreállok várni amíg hűl a motor.
2022. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ereszdd le az olajat is, hogy teljes legyen a dolog és csapasdd egy kört:)
2022. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

11.

Innentől mindenképp lesz nálam. :)


12.

Ismeri az ehhez kapcsolódó hibákat és lecsekkolta őket + csinált pár tesztet. Nem tudom ezen mi a hihetetlen


13.

Kb. 1 percig járt a motor mikor jelezte, csak sürgős út volt. Nyilván ha nem lenne életbevágóan fontos, nem mentem volna vele, nem tudom miért kell ezen lovagolni :)

2022. máj. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!