Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van ilyen? (többi lent)

Van ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma haverrommal mentünk biciklivel és ő vitt engem a csomagtartón. Odaértünk egy kereszteződéshez ahol ült a kocsiban egy rendőr majd kiszólt az ablakon h száljak le mert már 12 elmúltam és nem szállíthatnak a csomagtartón.


Van ilyen szabály ? ( Hogy 12 éven felüli embert nem lehet vinni csomagtartón.)


2010. szept. 17. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,ha jól tudom, van

Meg olyan is van, hogy amig a haverod nincs 18 addig nem szállíthat embert.

2010. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de csicskaság... ilyet még soha nem hallottam... de kitérdekel. felültem a kanyar után és kész
2010. szept. 18. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen szabály... azt hiszem 17 éves kor alatt nem szállíthat... és nem is vontathat bringával... ha minden igaz.. a franc sem emlékszik már rá... De ilyenekkel tisztában kéne lennie minden jármű használónak(legyen az bringa vagy lovas kocsi vagy bármi más). A jogsim előtt én sem tudtam ilyenekről... De akkor is megbüntethet a rendőr, ha a 6 éves gyereked a szürkületkor kivilágítás nélkül biciklizik a ház előtt... Elég morbid, de így van...Én lehet, hogy elgondolkoznék rajta, hogy a bringásoknak is legyen KRESZ oktatás illetve vizsga ugyan is nagyon sok baleset a figyelmetlen a KRESZ szabályait be nem tartó járműhasználó miatt van.
2010. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 éves és énis. Am van M ( segédmotor ) jogsim de ilyenről soha egy szó nem volt Kresz oktatáso és máshol sem ezért nem tudtam.
2010. szept. 18. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig KRESZ oktatáson volt róla szó.
2010. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálatok lehet de itt nem!
2010. szept. 20. 19:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!