Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok kinek mi volt a legdurv...

Srácok kinek mi volt a legdurvàbb legerősebb sport/supersport autó amit látott bekem egy ferrari sf90 stradale meg lambo hurracan performante meg még sok más urus shelby gt500 na és nektek ergo másnak is az autók az élételemei?

Figyelt kérdés

#Szupersprtautók
2022. máj. 2. 19:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én inkább a ritkaságokra hajtok.

Nem vagyok már mai csikó rengeteg mindent láthattam az autófanatikusságomnak köszönhetően.

Úgy adódott hogy voltam egy napot Franciaországban a Lemanche /24 Pályán és a sportautó múzeumban ami ehhez az egységhez tartozik. (Ott a régi sportautóktól a napjaink legmodernebb S+ Szuper sportautói vannak kiállítva. "Nem illik de meg is lehet taperolni őket. :D

Pl a Supersport / Tuning kategória ami nagyon kemény! (Az olyan kategória hogy olyan már nincs)

Hogy jutottam oda? Kamionoztam nemzetközibe évekig és a véletlennek köszönhetően egyszer ennek a versenypályának a közelében volt a lerakóhely. (Az Industry - ban van ugyanis a híres versenypálya)

Tudjátok a Ford vs Ferrari versenyből megihletett film színhelye.

De azért a Dragsterek is megdobogtatják a szívemet. Meg a csőrös kamionok.. Meg minden ilyesmi. Szelfiztem is amivel csak lehetett. :D

Persze nekem is van egy hőn szeretett ritkaságom ,, Az se semmi a térségbe. (Egy 45 éves 2 ajtós felújított cápa bmw-t szedtem össze!)

Bár ezekhez a gépekhez képest amiket láttam ő csak kisnokedli. :)

2022. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó nem semmi amit írtál wow szuper lehetett
2022. máj. 5. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!