Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon lesz valami vagy nem?

Vajon lesz valami vagy nem?

Figyelt kérdés
Kicsit b*lf*sz voltam ma. Szűk helyre próbáltam betolatni, és egy nagyon picikét meghuztam egy BMW oldalát, irtózatosan pici, nem is látszik. Az én autom viszont behorpadt, egy kicsit. Megprobalom majd házilag megjavitani mert nem nagy. Hagytam ott papírt viszont a BMWn rendszam sincs, sehol. Vagyis forgalomba sincs helyezve. Lesz ebből még valami?

#autó #karcolás #Horpadas
2022. máj. 2. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
attól, hogy nincs szemmel látható sérülés, még többszázezres javítás is lehet belőle
2022. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs rajta rendszám és közterületen van, akkor az egy cigólimó amit lefoglalt a NAV 🤣


Hagyott volna a franc papírt. Minek ilyen esetre? Jelentsen fel ha valami nem tetszik. Köztéri kamera volt?

2022. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom, egy benzinkút mögötti parkoló volt, a héten meg elmegyek arra szerintem és megnezem
2022. máj. 2. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért kicsit furi, hogy neked lettlátható sérülésed a másik kocsinak viszont nem. Vagy ez is amolyan "nekem jobban fáj" sérülés.
2022. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint írtam lett neki is, csak kicsi és nem annyira látható 😅 én megusztam egy horpadassal, jobb mint a meghuzas, tehát nem hinném hogy az enyém lenne a nagyobb
2022. máj. 2. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Menjél oszt vedd le a papírt, ha még ott van.🤷‍♂️
2022. máj. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!