Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik azok a kressz kérdések,...

Mik azok a kressz kérdések, amiket nagyon beugratósnak találtatok? Nemsokára megyek vizsgázni, gondoltam ha valaki még emlékszik ilyenekre, az jól jönne.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*Kresz, bocsánat.
2022. ápr. 15. 21:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem emlékszem rá, hogy lettek volna olyanok. Tanulni kell, és nem lesz semmi beugratás. Hiszen a forgalomban is ezt kell alkalmazni.


Én rengeteget végigmentem az etitános kérdéseken, kb bemagolva őket, és a vizsgán se ért meglepetés a kérdések terén.

A műszaki rész kicsit nehezebb, de én alig kaptam belőle kérdést.


És amúgy nem tanácsolom ezt. Mármint, de nyugodtan csináld te is rengeteget a kérdéseket, de mellé tanulj is igazából. Mire elmész forgalmi vizsgára, semmire nem emlékszel a kreszből, ha azt csinálnád, mint én...

2022. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ-ben én nem emlékszem beugratós kérdésre. Szerintem maga az E-Titán nagyon jó, érthetően elmagyaráz mindent, és az elméleti vizsgán sem a szívatás a cél.


Itt az a cél, hogy az emberek megtanuljanak biztonságosan közlekedni, és ehhez minden segítséget megkapnak.


Sajnos tudom, milyen a beugratós kérdés, mert mind gimiben, mint az egyetemen jócskán volt benne részem, és ennek fényében mondom, hogy a KRESZ milliószor jobb, becsületesebb, és nem a lehúzásra épül.

2022. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na hogy sikerült a vizsga? Volt beugratós kérdés?🙂 Nekem így hirtelen egy ugrott be ami igazából nem olyqn beugratós, de mikor ezzel a kérdéssel találkoztam akkor kissé megtorpantam hogy is van ez....

Ez az előzésnél, hogy előzéskor a velünk szembejövő gépjármű távolságát túl/alá, sebességét alá/túlbecsüljük🤔

2022. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!