Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfej szereléssel kapcsola...

Hengerfej szereléssel kapcsolatos 1 perces kérdés. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Van egy használt 2012-es Ford-om, kezdődő hengerfejjel viszont a szerelési árajánlatban szerepel egy "Vezérlés beállító szerszám bérleti díj" 75.189 Ft, ami nekem nem áll össze mert én találtam kb. ennyiért teljes szettet.

Most ezt én értem félre vagy egy plusz elem lett nekem számlázva?

Ezt találtam én:

[link]



2022. ápr. 6. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Át lettél baxxva igen.
2022. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre esetleg egy szerelő műhelynek van szüksége.

Namost ez árajánlat vagy már megvetted és kivan fizetve??

2022. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Árajánlat
2022. ápr. 6. 19:51
 4/9 krwkco ***** válasza:
100%

Én abból azt sejteném, hogy nincs ilyenjük és a rád akarják terhelni a teljes vételi díjat. Ezek szerint nem sok olyan motort szereltek eddig, mint a Tied.

Persze, ettől függetlenül, szerezhettek annyi tapasztalatot a vezárlések cseréjében más autóknál, hogy nem lenne baj.

2022. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem,már kész van és kiszámlázták,vagy csak még árajánlat?És miért kellene kifizetned a 75.189 Ft-ot?Ez az összeg a kauciós összeg,de amikor vissza viszi a szerszámkészletet,a pénzt vissza adják és csak a bérleti díjat kell kifizetni,ami nem tudom,de kb 5000 Ft lehet.

Ez még érthető,mert egy szerelőnek kicsit drága lenne kismillió autótípushoz külön megvenni 70-80 ezres szerszámot.

Járj utána azonnal!

2022. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 crudy ***** válasza:
100%

A szereléshez minden szükséges szerszámot biztosítson a műhely. Egy részét annak amit fizetsz műhely fejlesztésre költik. Ez bele van kalkulálva az órabérbe.


Továbbá bármilyen vezérlés összerakható szerszám nélkül. A szerszám csupán segítség, de láttam már gyorskötözős megoldást, illetve nem feltétlen kell rögzíteni a vezérlést. Vannak jelölések amik támpontot adnak a beállításhoz. Semmiképp ne fogadd el az ajánlatot.

2022. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lefotóztam és az alapján forgattam össze a végén.
2022. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sikeresen találtál egy lehúzó szarházi bandát.

Írd meg a véleményed mindenképp a google mapra.

Szerszám nélkül is lehet állítani vezérlést.

2022. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

egyébként én azt figyeltem meg, hogy kb az egész országban ez van függetlenül attól mi a szolgáltatás :D

lerántás lvl1000

2022. ápr. 7. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!