Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Merjek venni 2006-os évjáratú...

Merjek venni 2006-os évjáratú volkswagen passatot,2. 0 PDTDI?

Figyelt kérdés
Olyan véleményekre vagyok kiváncsi ,melyek tapasztalatokon alapulnak.Ez az autó gyönyörű szép,de???????Kaptam már hideget-meleget róla,egyelőre nem merek venni.Akik csak ócsárólni akarják a típust,olyanok kíméljenek.
2010. szept. 14. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

én télleg ajálani tudom :) nagyon jó kis kocsi nagyon kényelmes.. és dinamukus..

a szervízelése kicsit drága de ha betartja az ember a kötelezőket akkor utána nem kell semmihez nyúlni :)

2010. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországit ne vegyél. Külföldit igen. Ja, magyarból max benzin, dízel semmiképp.
2010. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sérülésmentes, kevés kilométerrel, szerintem ajánlható. Sokan nem szeretik a PD motorokat, mert drágák a p-elemek, ha cserélni kell, de szerintem ha mindig kúton tankolsz, nem kannázol, betartod a szervízperiódusokat, nem fogsz csalódni. Nálunk a cégnél nem egy ilyen autó van, 1,9 és 2,0 is, 200.000 feletti kilométerrel is olyan a hangja, mint az újnak. Egy dolgot meg kell szokni: kell egy egy literes tartalék olaj, hogy utána tudj önteni.. Sajnos ezek ilyenek, de itt vége. 2-3 tankolásonként célszerű az olajszintet ellenőrizni, bár az is igaz, hogy az autó magától is felhívja a figyelmet egy sárga olajoskanna ikonnal. Az 1,6 benzinnél ilyen probléma nincs. De a nyomaték sem ugyanennyi, meg a fogyasztás sem...

Sérült, vagy kétséges kilóméterű autót nem vennék..

2010. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem a passat szep,kenyelmes,es megbizhato.es a 2.0l-esben ero is van.nekunk is volkswagenunk van...igaz h benzines,de 13eves,es meg semmmi baja nem volt...megbizhato a vw.
2010. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan megveheted. Nekem is ilyen van (2005-ös 2.0 pdtdi) megy mint a mozdony. Aki pedig megvásárolta az év taxiját vagy az olajat se cserélte persze hogy fikázza. Nagyon jó kis autó. Egy dologra kell figyelni a PD elemre ami a gyenge minőségű üzemanyagra érzékeny.(Omv-t javaslom, a Mol-t pedig felejtsd el!!!)Ha valaki normális kúton tankol és sűrűn cseréli az üzemanyagszűrőt (mint én) akkor nem lesz gond. Az enyémben 225.000km van és kutya baja, pedig nem kímélem... Csak Castrol olajat tegyél bele! Ha bármi kérdésed lenne akkor RUCK88@freemail.hu az e-mail címem. Szívesen segítek. Ajánlom figyelmedbe: www.totalcar.hu/népítélet ! (A "nincs rá pénzem ezért írok egy kamu lefikázó ítéletet" emberkékkel ne foglalkozz.)
2011. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy Békéscsabán a Vw szervízben van egy speckó készülék ami rendberakja a pd elemeket. Csere, felújítás nélkül!!!
2011. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!