Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most ezért kiröhögik a kocsim...

Most ezért kiröhögik a kocsim ha rárakok egy lámpamaszkot? :S, csak mert ugy alapbol nem tetszik az eleje ez meg igy sztem elég szép

Figyelt kérdés
[link] Action=product&product=3410
2010. szept. 13. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a link rossz, képet nem láttunk a kocsiról a lámpamaszkkal együtt...
2010. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez a link jó. A lényeg, hogy egy wagonR-en alapból hülyén néz ki egy ilyen lámpamaszk...:/

2010. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a kocsidat röhögik ki, hanem téged :-)

Az autó nem tehet semmiről. Amúgy meg a Suzuki csak Suzuki marad, bármilyen hülyeségeket aggatnak rá a gazdáik.

2010. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lámpamaszknál nem sok undorítóbb dolog van, hagyd a fenébe.
2010. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyet rá ne rakj. rohadt ronda :S
2010. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akkor miért ilyen autót vettél, ha egyszer nem tetszik az eleje?
2010. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még fiatal vagy és vagy családi autó amit Te használsz, vagy pedig kapál egy ilyen kocsit, vagy megörökölted stb.. :)


Az hogy a kérdést így tetted fel elég nagy bizonytalanságot sugall, ha Neked tetszik és szerinted jó akkor miért kérdezel meg másokat? :) Én is használtam olyan családi autót ifjú titán koromba, ami gyakorlatilag ott porosodott a garázsban. Vettem bele pár cuccot, ami szerintem egyedivé tette. Nekem azok tetszettek, nem foglalkoztam mással. Persze az nem lámpamaszk volt, hanem a belső teret alakítottam kicsit át, de mindenki azt mondta hogy jó lett, szóval végülis nem kaptam rossz kritikát. Később persze amikor már nem használtam akkor kivettem belőle mindent és visszaalakítottam olyanra amilyen volt. Családban másnak nem jöttek be ezek a dolgok.

2010. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!