Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan hogy tanuló jogsi?

Van olyan hogy tanuló jogsi?

Figyelt kérdés
Hello. Az a kérdésem h magyarországon van oan h tanuló jogsi? Amerikába láttam/hallottam róla mikor kinn voltam. Ott 14 éves kortol lehet valakinek tanuló jogosítványa és akkor vezethet ha ül mellette nagykoru. Ez igaz? Nálunk van ien? Kérem a válaszokat =)
2010. szept. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nincs ilyen.
2010. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kár =(
2010. szept. 13. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kár
2010. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég az, hogy a BMX-kel száguldoznak össze-vissza.
2010. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kar az egyaltalan, szerintem meg a 17 is nagyon korai. Igyis annyi idetlen fiatal van az utakon.
2010. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kár, hogy nincs ilyen. Sok hülye aki megszerzi a jogsit azt csak száguldozik vele meg menőzik aztán már be is következett a baj (tisztelet a kivételnek)
2010. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:01


ne is haragudj de egy idősebb ember akinek már lassabbak a reflexei gyengébb a hallása stb sokkal nagyobb galibát tud okozni.

egy fiatal vezető is lehet nagyon jó vezető ha normálisan vezet és nem hiszi azt hogy csak az övé az út.

2010. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök hülyeség ezt korhoz kötni.
2010. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 évesen gépen vezess, jó az, hogy korhoz van kötve. Én 14 évesen nem is gondoltam rá, hogy jogsi nekem járna.
2011. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!