Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le menet közben?

NedJr kérdése:

Miért áll le menet közben?

Figyelt kérdés
Van egy Fiat Brava 1.4 12v autóm.Egy idelye menet közben a motor leállogat. Olyankor betorpan es felvillan az üzemanyag befecskendezést jelző lámpa, a szervó elmegy es par másodperc után minden oké. Ha épp alapjáraton van mondjuk lámpánál akkor leáll. Ujra indítás után megy tovább.Van hogy gyakrabban es van hogy ritkán produkálja. Olvastam régebbi ilyen problémákról másoknak de megoldást már nem láttam rá. Köszönök minden segítséget előre is.

#leállás #megállás #Fiat Brava 1.4 12V #Fiat leáll
2022. márc. 19. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Elektromos kontakt hiba lehet.
2022. márc. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Apám Temprája ugyanezt csinálta, ugyanez a motor. Körbenéztem, a vízhőmérséklet-érzékelőn szakadást mértem. Vettem bele egy másikat, azóta semmi baja. Vagyis van baja, elég sok, mert egy szar ócska régi Fiat, szar az összes, jó soha nem lesz. De legalább nem áll le random az út közepén.


Ha konkrétan érdekel, akkor Unixban 10374402 cikkszám alapján kérheted, 5 ezer forint. Csak vigyázz, mert van belőle több fajta. Van többféle csatlakozó, többféle méret. Az én általam adott cikkszám a 18-as menetű, négyszögű csatlakozósé, de először vedd ki a tiédből a régit és ellenőrizd, hogy neked milyen kell. Ha nem tudod hol keresd, a motor bal oldalán (a vezérlés oldalán) hátulról találod, 19-es villáskulcs kell hozzá.

2022. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!