Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autónál meg lehet valahol...

Egy autónál meg lehet valahol nézni az előző tulajdonosokat?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Németországból behozott autót. Egy magyar eladó hozta be. Kíváncsi lennék, hogy előttem hány tulajdonosa volt az autónak, esetleg, hogy kik. Ezt meg lehet nézni valahol. Az ügyfélkapun csak én vagyok, de ugye az nem követi a külföldi történetet.

2022. márc. 11. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg lehet nézni, hogy itthon hány tulajdonosa volt, de azt nem, hogy kik. A külföldi tulajdonosoknak sem tudsz utánajárni.
2022. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Németországból behozott autón te nézhetsz bármit. A németek keletre hozzák be a sok lestrapált roncsot. Jó autókat gyártanak a németek, de amiket keletre adnak el azok már lestrapáltak. Ők se hülyék.
2022. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy kik, csak a rendőrség tudja lekérdezni
2022. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A “fahrzeugschein-on“ rajta van, már ha a magyar találkozó találkozik azzal. Nem tudom otthon, hogy működik de itt kint szépen le van vezetve.
2022. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A másik autómhoz kaptam egy marék számlát a javításokról, azon rajta voltak. :) ennél nem kaptam semmit, amiből kitalálható lenne. A német forgalmit pedig gondolom az okmányiroda elvette.
2022. márc. 12. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Külföldi autónál nem nagyon lehet tudni. De igazából tök mindegy, ha nem rozsdás,műszakilag rendben, akkor nem teljesen mindegy. Persze a legtisztább ha végig magyart veszel ott jszp ingyen utána lehet nézni. Viszont ha hitelre lett véve, akkor ott 2 tulajt fogsz látni.
2022. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Marmint ha 1 tulaja volt végig, akkor 2 fog írni, mert 1 a bank volt.
2022. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!