Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire segíti a közlekedést?

Ledzep kérdése:

Mennyire segíti a közlekedést?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet felszerelni?


2010. szept. 12. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, akkor rettentően zavaró először, de meg lehet szokni.


A hátsó felén kétoldalas ragasztó van, lehúzod a védőréteget, és felragasztod.

2010. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

kezdő vagyok

épp az az oka hogy akarom használni

mert párhuzamos közlekedésben nem mindig veszem észre hogy ott van mögöttem vki

és 2x volt már hogy rámdudáltak emiatt

és hát hátranézni se tudok ha előttem épp a féket tapossák és gyorsan kell sávot váltani

2010. szept. 12. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, és több fajtája van. Ha kezdő vagy, akkor sem zavaró. A csomagolás hátoldalán (vagy van benne papír) vannak ábrák, hogy hogyan kell felszerelni. A ragasztós gagyibb, ne olyat vegyél.
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
kicsit álistad a tükröd az autó felé és használd a középsö tükröt. én nem tenném fel mert ha már nem kell vagy akármi nem tudom hoyg meg e rongálja a tükröt a ragasztás miatt meg léehet hoyg tényleg zavaró
2010. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. szept. 12. 20:39
 6/13 anonim ***** válasza:
érdekes rám még sose dudáltak... tudod, szokás megnézni a holtteret...
2010. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

álltalában nekem is szokásom

de 1x a mentőt kellett elengedni, és a mögöttem lévő nem figyelt mert épp telózott

1x meg saját hibám volt....

de sztem mindekivel előfordult már...

2010. szept. 12. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyi. Én is kezdőnek számítok, másfél hónapja sincs jogsim. Én azt mondom nincs szükséged ilyenekre. Amúgy megértem, hogy félsz, de csak a lényeg, hogy mindig tarts megfelelő követési távolságot, főleg ha sávot akarsz váltani. Akkor mindig maradj le az elötted haladótol. Amúgy se félj, hogy belemész hátulról bárkibe is! Nem kell egyfolytában oldalra nézni. Haladsz mondjuk egy 3 sávos úton a külső sávban, belsőre akarsz menni, elötted mennek, lemaradsz tőle, index balra, elnézel a vállad felett egy pillanatra, ha nem látsz autót, akkor visszapillantóba is belenézel, hogy mennyire van mögötted, esetleg növekedik-e a sebessége! Ha nem, már fordulsz is és ennyi! Biztos tanultad kreszből a bizalmi elvet! Ha egyszer látja valaki, hogy balra indexelsz, nem fog direkt kib@szásból melléd menni, hátha belemész! Szóval nincs szükséged ilyen vackokra!
2010. szept. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy legelőször inkább az visszapillantóba nézz bele, mint a vállad felett. Aztán ha nincs ott semmi, akkor megint visszapillantó a biztonság kedvéért, én így csinálom!
2010. szept. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Saint Wasabi válaszára:


Dehogynem, sajnos az emberekre jellemző, hogy ha gurulok a kis 207-esemmel, és bemegyek valahova, az audi a6-os azéis belejön a faromba és csikorgósat fékez, hogy lássam, hogy mennyire hülye vagyok, hogy ki merem menni elé. :) Pedig már régóta van jogsim.

2010. szept. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!