Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg ez hogyan működik?

Jelenleg ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy robogót (Smkp 50ccm) amire már megkötöttem online a biztosítást, a kötvényt meg is kaptam emailben amit kinyomtattam és magamnál tartom! Kérdésem a következő lenne: a biztosítási csekk kiküldéséig közlekedhetek így vele hogy csak a kötvény van nálam vagy meg kell várjam a csekket és majd ha az be van fizetve csak utána mehetek vele? Vagy jelenleg ez hogyan működik?

2022. márc. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
60 nap a türelmi idő. Addig elég az, hogy megkötötted.
2022. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm a segítséget!
2022. márc. 5. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2022. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Atosz7 ***** válasza:

Szia. Biztosítási tanácsadó vagyok.

Ahogy megkötötted a biztosítást, onnantól él a szerződésed, ill. ha szerepel benne dátum és idő akkor onnan (pl Biztosítás kezdete:2022.03.06 21óra 55 perc) attól függetlenül, hogy befizetted-e vagy sem. 60 napod van, hogy befizesd.

2022. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Üdv utolsó válaszadó! Köszönöm neked is a segítséget!
2022. márc. 7. 15:38
 6/6 Atosz7 ***** válasza:
Szívesen!
2022. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!