Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A KRESZ vizsga után kábé...

A KRESZ vizsga után kábé mennyi idő amíg megkapom a jogsit?

Figyelt kérdés
A KRESZ vizsgám szeptember elsején volt, kedden kezdődik az egészségügyi, és jó lenne ha novemberre meglenne. Szerintetek milyenek az esélyeim?
2010. szept. 12. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajtad (és az oktatón) múlik. Ha sokat rársz munkaidőben, akkor többször lesz órád. Ha nem annyira, akkor ritkábban. Nekem olyan másfél hónap volt, de szinte bármikor ráértem (rugalmasan kezelik a munkaidőt nálunk: beírtam 4 nap szabit, és a 30 óra el is ment). Szóval olyan másfél-3 hónap. Ha plusz órák fognak kelleni akkor lehet 4 is. Ha párszor megbuksz, akkor mégtöbb :)
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit tudsz majd járni vezetni. Van egy kötelező óraszám (most nem tudom, mennyi) azt minimum le kell vezetni. Ha az is megvan rutin + forgalom, megvan az elsősegély is (tehát az összes vizsga), akkor néhány napon belül megvan a jogsi.
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz meg addigra. Még 1-2 legalább hónapot adj rá a vizsgára várás, pótvizsgára várás, pluszórák stb miatt.
2010. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jófej vagy utolsó.. rögtön bekalkulálod neki a bukást is.. :D
2010. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyha te vagy Niki Lauda és rutinon is, meg forgalmiból is 10 óra után mész el vizsgázni és sikerül, hát akkor még elöbb is meglehet! Viszont az oktatódtól kérdezd meg, hogy mennyi tanulója van, mennyire elfoglalt, ha neked ilyen sürgős, nem szégyen megkérdezni. Bár én azt mondom, hogy ilyesmivel nem szabad sietni. Inkább tedd le néhány hónappal késöbb, minthogy majd azonnal baleseted legyen!
2010. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyképűségből mondom, de vezetésből tuti nem fogok megbukni.
2010. szept. 13. 19:31
 7/8 A kérdező kommentje:

Már egészségügyi és rutinvizsgám megvan, hétfőn megyünk ki a forgalomba. Majd megírom, mikorra lesz meg!

Egyébként Augusztus nagyon elején kezdtem ha valakit érdekelne.

2010. okt. 3. 09:37
 8/8 A kérdező kommentje:

Az Oktató szerint meglehet még akár OKTÓBERBEN(!) is!

Ha nem bukok meg természetesen. De már próbálok minél inkább figyelni mindenre, hogy még a rutinon megszokjam.

2010. okt. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!