Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van ez kocsinknál? Opel...

Miért van ez kocsinknál? Opel astra f 1.4gl

Figyelt kérdés
Elég hangos mikor lassítok, ha indítom akkor is a motor hangja. Szerintem attól van hogy a benzinszűrőnél vagy valahol be van kokszosodva(nem értek hozzá:D) Ha megyek vele kb 100km-t akkor elmúlik és szép halk hangja lesz innen veszem . Szerintetek?
2010. szept. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kopogó/csattogó hangja van?
2010. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, hanem szimplán hangos az autó. Menet közben persze nem hallom de ahogy lassítok hallani hogy erősebb a hangja mint kellene. És inditásnál is ahogy jár erősebb mint kéne. Ha meg megyek vele jo sokat akkor lehalkul csendben jár
2010. szept. 11. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem hidrotőke
2010. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lodarazs ***** válasza:
Ez így elég kevés. Hangosabb a motor, tehát magasabb fordulatszámon pörög? Mikor lassítasz, kuplungolsz akkor az alapjáratot hallod, szerintem, ami magas. Üzem meleg motornál visszaáll a fordulatszám. Ha ez így van, akkor talán alapjárati motor lesz a ludas. Ha van fordulatszámmérő az autóban nézd meg mennyit mutat mikor hangos a motor.
2010. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet az a gond hogy nem melegszik fel és hangosabb. De máskor pl nem volt hangosabb addig mig fel nem melegedett. MOstanában csinálja:|
2010. szept. 11. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg valahol nem ereszt át a kipufogód? Jelenség: Hidegindításnál (dúsabb keverék) hangos a motor (kipufogó), majd mikor haladsz vele és fel megy a hőfokmérő elhalkul, de motorféknél erőteljesebb mély hangja van.


A hidrotőke általában indításnál ad csattogó hangot, főleg, ha vastagabb olaj van a motorban, mint ami a hidrotőke furatain indtásnál egyből át tudna folyni.

2010. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk sportkipufogó van rajta ugyen a szindróma (de én tom ér van ilyen férfias hangja xD)
2010. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Alapjárati motor. Lambda szonda, de akkor üzemmelegen is szokott magasabb lenni a fordulat.
2010. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!