Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó GPS-ének a kikapcsolása:...

Autó GPS-ének a kikapcsolása: hogy?

Figyelt kérdés
Nem az én autómról van szó, tőlem is csak segítséget kérnek. Ez egy Ford Focus, ami beépített navigácóval van ellátva. A cél az lenne, hogy a helymeghatározás megszűnjön. Lehetséges-e ez?

2022. febr. 20. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hígul a szakma.
2022. febr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel val'szeg flottas auto es a flottakezelo / ceg koveti, szerinted mennyi ido alatt buksz le, hogy eltunt a 'radarrol' a verda es amikor elokerul, van benne +150 kilometer? Egyaltalan mibol gondolod hogy csak GPS alapon kovetik az autot es nem a mobilhalozatot is felhasznalva?
2022. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A kérdést jelentem a rendőrségnek.
2022. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám kocsijáról van szó, attól tart, hogy a GPS alapján a párja nyomonköveti, hogy merre jár. Többször ejett el erre utaló kifejezést részegen. Engem kérdezett, hogy nem tudom-e, nem kpacsolhatja-e ki valahogy, viszont én autót sem tudok vezetni. Elvileg, valahogy a GPS számára kapcsolódott rá a telefonjával. Nem is tudom, hogy lehetséges-e, vagy csak meg akarja ijeszteni.
2022. febr. 20. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Találtunk már a kocsiban korábban nyomkövetőt, egyébként, szóval nem vicc, hogy az édesanyám, csak kicsit paranoiás. Akkor azt jelentettük a rendőrségnek is, akik csak meghúzták a vállukat, hogy mivel házastársak és mivel csak a helyadatokhoz fér hozzá, nem számít még szabálysértésnek sem.
2022. febr. 20. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Nos, a megoldas ezesetben nem a GPS zavarasa, hanem az azonnali valas, mert ez az ember veszelyes. A kovetes csak a elso lepes, utana jon a kerdore vonas, a gyanusitgatas, a pofonok.


Egyebkent meg az autot autovillamossagi szerelohoz kell vinni, aki tuti h. megtalalja a rejtett kovetot is.

2022. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!