Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltós gépjármű...

Automata váltós gépjármű előnyök/hátrányok + konklúzió?

Figyelt kérdés

Most megyek kreszre, és egy automata váltós gépjárműn gondolkodtam.

Nem driftelgetésre használnám.



2022. febr. 14. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Mármint tanulni, vagy később vásárolni. Tanulni ne,ha megvan minden végtagod, mert később megbánhatod.

Használatra ízlés dolga, van, akinek nem kéne, szerintem legjobb dolog.

2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hogy érted ezt?

"Tanulni ne,ha megvan minden végtagod, mert később megbánhatod."

2022. febr. 14. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A jogsit kézin csinálnám, akármi történhet hogy rákényszerülsz hogy kézi váltós autót vezess.
2022. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Amíg vezetés közben szoktál arra gondolni, hogy hanyasban vagy, mibe kell majd váltani, illetve hogyan engedd a kuplungot, addig nem tudsz igazán vezetni. Ha ezek már rutinból mennek, akkor tanultad meg. Csak ezután vennék autómatát, tanulásra semmiképp. Ez itt nem Amerika.
2022. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azon csinálnám a jogsit, csak nekem ez az álmaim autója (adott egy Mercedes CLS 500), és igazából ez automataváltós
2022. febr. 14. 18:30
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
És ha bedöglik a cls és a haverod kölcsön adná a kéziváltós Porschét, akkor majd mondod, hogy bocs, erre nincs jogsim?
2022. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha bedöglik a CLS lesz pénz a szereltetésre, e miatt ne aggódj. :)
2022. febr. 14. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatilag csak hátránya van.
2022. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Ma már inkább az automatának van értelme a sok önvezetés, adaptív tempomat, stb mellett. A fogyasztást és a rugalmasságot is már sokkal jobban tudja kontrollálni. Újabb terület amiben jobb a gép.
2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

a családom sok férfi-nőtagja csak automatát használ...érdekes, nálunk sosem romlanak el az automatta váltók. Az én autóm egy 1.5-ös automata GS szwift. Ez a negyedik automata szuzukim, mind hibátlanul tette a dolgát.


Konklúzió?

Akinek az automata magas labda, az vegyen kéziváltóst. Nem sok értelme van, de szíve joga.


Még a jogsit is automatán érdemes megszerezni, mert a jövő ezeké(a villanyautó is ennek számít)

2022. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!