Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vízkár autón. Sima szívó...

Vízkár autón. Sima szívó dízelnek mi baja lehet ha kicsit beázott? Egy 60 centis "pocsojában" akadtunk el, azonnal kékhalál.

Figyelt kérdés
A légszűrűben állt a víz, az izzítógyertyák is nedvesek voltak. Jelenleg nem indul, nem forgat csak az indító relé kattog, gondolom zárlatos lett az egész gyújtás. Azon kívül hogy várok kicsit hogy valamennyire kiszáradjon mit még tudok tenni, hol lehet még galiba?
2010. szept. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha beszívta a vizet és bejutott a hengerbe akkor akár a hajtókarok is görbülhettek, a víz nem összenyomható.

Dízel autón nincs gyújtás. Az önindítót kell megnézni.

2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*gyújtás-->izzítás
2010. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mit ír a kékhalál?
2010. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyújtás... tiszta hülye vagyok már, természetesen izzításra gondoltam. Sokáig nem volt vízben csak amig bebukott az orra, az alatt remélem nemjutott a hengerekbe...
2010. szept. 10. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
hát pedig ha a légszűrőben is állt a víz, akkor tuti hogy a hengerbe is jutott
2010. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de miért mentél akkora pocsolyába?
2010. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nemtudtam hogy milyen mély, nemlehetett kikerülni. Megpróbáltuk behúzni de nem fordul át a motor, holnap leveszem az izzítógyertyákat és újra behúzzuk hátha kinyomja a vizet.
2010. szept. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!