Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd meg? Opel vs...

Melyiket vennéd meg? Opel vs Renault. Max ennyim van most autóra, viszont kell a verda.2 gyerkőccel vagyok, egyedül.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak Miskolc környéki autókat tudok megnézni...


2010. szept. 10. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szegény Astra törött, franciát meg nem veszünk.
2010. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Opel - Sosem k'Opel.
2010. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Franciát soha.Nem túl megbízható,és egy vagyon a javíttatás.A kettő közül inkább az Opel.
2010. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp ebből a kettőböl kellene választanom,a Renault.Fú de rossz volt ezt leírnom!!(nem akarok megsérteni egy Renault tulajt sem,én nem szeretem ezt a márkát)
2010. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért keress Vw-t
2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni,csak nem mertem,mert biztos leugattak volna:)
2010. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az Astrat konkétan én megis néztem élőbe, úgy fél éve. Nem megy egy henger, belseje tiszta redva, utólagos elektromos ablak, amiből az egyik asszem nem is jó, házilag tákolt 'sportdob' iszonyú hanggal. Szarrá volt törve, ha elmész majd a jobb első nyúlványt láthatod is, h elég gányul lett rákasztnizva egy másik autóról. Azóta úgylátom került rá műszaki is, arra valószínű kaparásztak róla le a rozsdából, m akadt rajta bőven.
2010. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Inkább Opel, a francia autók nem túl megbízhatóak. De nézzél szét alaposan, én személy szerint kombit nem vennék (hacsak a munkád miatt nincs rá szükség) mert azokat igáslónak használják. Ja és vásárlás után: ékszíj, vezérmü, olaj és szürök cseréjét mindenképpen végeztesd el. Sok sikert!!
2010. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Opelt venném, még ha öregebb is, sokkal jobb!
2010. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Egyiket sem.Vennek 1 suzukit.Van minden a zöldségesnél hozza bagóért.
2010. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!