Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontási igazolást csak a...

Bontási igazolást csak a bontók adhatnak ki?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy személyautó amit megszeretnék vásárolni, és jelenleg ideiglenesen ki van vonva a forgalomból. Ahoz, hogy én megvegyem átkellene íratni meg egyebek, de nekem csak az alkatrészei kellenének! Arra gondoltam, hogy végleg kivonni a forgalomból és úgy átírás nélkül átvehetném a gépjárművet egy bizonyos összeg ellenében, de az a baj, hogy az okmányirodában a végleges forgalomból való kivonáshoz, bontási igazolást kérnek!! Most akkor én ezt hogyan tudnám megoldani, hogy megvegyem azt az autót átírás nélkül? (és az eladót se piszkálják azért, hogy mivan az autóval...)


2010. szept. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a trükk :)

Azért nem tudsz magyar papíros autót venni alkatrésznek, hogy ne csinálj illegális bontót az udvarodban.

Keress osztrák papírosat vagy okmányok nélkülit alkatrésznek.. anno énis így vettem egész autót, pedig csak néhány alkatrész kellett belőle.

2010. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Énis külföldit akartam venni de mind messze van ez pedig helyben lenne és mégis olcsóbb lenne mint egy külföldi papiros, és valahol mondták hogy van megoldás de az illegális szval valahogyan akkoris meglehetne oldani csak én arra vagyok kiváncsi hogy hogyan!!!! Mert nekem ez a kocsi kellene nagyon!!
2010. szept. 10. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás ha haverod a bontós.Veszel neki egy láda sört és elintézi a papírmunkát.Nemtom pontosan hogyan működik,de megoldható.Nekem is így lett alkatrésznek való autóm.

MINDEN NAGYKAPU MELLETT VAN EGY KISKAPU IS!!!

Csak vigyázni kell,hogy a művelet után ne legyen szem előtt az az autó. :)

2010. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
10 ezer körül szentem a legtöbb bontóba adnak neked ilyen igazolást, és mehet a menet:)
2010. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!