Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet beszerelni a...

Hogyan lehet beszerelni a kartámaszt az autóba?

Figyelt kérdés
1997-es Honda Civic sedan-ba vennék kartámaszt, de nem tudom, mennyire bonyolult a beszerelése. Hogyan kell rögzíteni? Minden infó segítség, abszolút tudatlan vagyok a témában :)
2010. szept. 9. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha belevalót azaz gyárit veszel akkor megvannak neki a helyei. Ha univerzálisat akkor is ugyan az az eljárás csak annyi hogy valószínű kell 4 pici lyukat tenni a váltóalagútra vagy valamelyik műanyag borításra hogy fel tudd fogatni a csavarokkal amúgy semmilyen ördöngősséggel nem jár! egyszerű mint az 1x1 :D

Megméred mekkora a két első ülés közti táv és akkorát veszel (vagyis ahhoz a mérethez hasonlót) fúrsz 4 lyukat 2jobb 2 balra fogsz egy csavarhúzót és felcsavarozod ;) már használatba is veheted :)

2010. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 9. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, ha utángyártottat keresel, mert

vannak olyan konzolok amik típusspeficikusak, tehát egy adott típusra gyártják, és erre lehet az univerzális könyöklőt rögzíteni.


Az első jol mondja, négy csavarra lesz szükséged, amit egyébként megkapsz a konzolhoz, illetve én ajánlom hogy ahol a konzol a váltóalagúthoz ér, ott szilikonnal kínáld meg, hogy erősebben fogjon... nekem így van az autómban... eszembe sem jutna kivenni :)

2010. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!