Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Naked vagy sport? Honda...

Naked vagy sport? Honda cb125 f vagy yamaha yzfr 125/aprilia rs4 125?

Figyelt kérdés

Motorvásárlás előtt állok, és én ezeket veszem figyelembe: kinézet, ár, évjárat, kényelem (városba), erő, tanulhatóság (1.motornak). Az árban találtam 1db nyerőt sportmotorként, de amúgy kb ugyan azon az áron futnak. Évjáratban hasonlóak. Erőben a sport nyert. De a kényelemben és a tanulhatóságban nem tudom eldönteni hogy milyenek. Nem tudom hogy városba mennyire lenne kényelmetlen 1.motornak egy sportmotor, és nem tudom mennyire érezném komfortosan magam (mellesleg nem vagyok egy nagy ember)

Inkább válasszam a nakedet vagy kényelmes a sport is?



#motor #sport #Naked #Aprilia RS4 125 #Honda cb 125 f #Yamaha yzfr 125
2022. jan. 16. 02:25
A kérdező szavazást indított:
Naked job a szempontok alapján
Sport jobb a szempotnok alapján
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sport motor nem városi használatra való.

Városban a jó kilátás (felegyenesedett ülés pozíció), a könnyű manőverezhetőség, tehát meredek villaszög számít.


Ha ez a cél, akkor mindenképp egy városi motort válassz, vagy endurot.

Ha pályázni akarsz, akkor kell neked a sport motor.

2022. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
125-ös kategóriában szinte mindegy, nagyon hasonlóak. Picit más az üléspozíció, rugózás hangolása, ami miatt itt se a "sportmotor" lesz a legkényelmesebb. Ha a kényelem a fontosabb, akkor inkább naked.
2022. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!