Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G Astra x14xe katalizátor...

Lacika6505 kérdése:

G Astra x14xe katalizátor hiány miatt rángathat?

Figyelt kérdés

Most hoztam el a szerelőtöl, gyújtást mindent megcsinalt rajta és meg mindig néha ilyen 2000fordulaton 3dikba 50nél berángat.

Azt mondtak lehet azert mert a katalizator nincs rajta es a lambdaszonda rossz erteket mutat ?

Viszont hibakodmentes mar az autó!

Mi lehet a baj ?

Egyenetlen meg az alapjarat mindig pedig agr, folytoszelep cserélve minden ilyesmi.

És az lehet baj ha nem azonos motorkodu alapjarati motor van rajta??



2022. jan. 14. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a katalizátor után nincsen szonda, akkor nem. Ha van, akkor de.


"És az lehet baj ha nem azonos motorkodu alapjarati motor van rajta??"

Hogy a fenébe ne lehetne? Meg ahogy még 2000 másik oka is lehet.


Az, hogy hibakód mentes, az mit jelent? Ki is lett olvasva (normális műszerrel, nem 5000 forintos kínai szarral), vagy csak rámondod, hogy nincs benne hiba, mert nem világít a check engine?

2022. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ki lett olvasva hivatalos opcommal diagnosztikai szerviznel :) semmi hibakod nincs ezert furcsalom :)

Kompresszió lett merve az is jó,uj agr minden van benne , új vezérlés,uj map senzor.

Most ahogy jöttünk hazafele a kipufogó szikrakat dobott 160-170nel,azt mondjak azert mert el volt dugulva a kipufogó a sok dzsuvatol.

Nen tudom hogy mi csinalhatja :/

3 honapja van nalam abbol 2 honap szerelő es 3 különböző:/ ezert is idegesit semmit nem talaltak minden ki van javitva es megis azert gyanakodnak a katalizátorra .

És nem tudom,hogy egy vagy kettő lambdaszonda van e a g astraknak

2022. jan. 14. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ezekben az Astrákban a katalizátor után nincs lambdaszonda, tehát nem valószínű, hogy a katalizátor hiánya miatt rángat az autó.
2022. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lambdaszondából kijövő hamis villamos jel viszont okozhat rángatást és egyenetlen alapjáratot
2022. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De azt nem jelezné a motorvezérlő?
2022. jan. 14. 22:10
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt olvasom,hogy ezeknek is van hatul lambdaszonda :/ a kati után ugyhogy ez drága dolog lesz 😁

Utángyártott kati, és két lambdaszonda!

2022. jan. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!