Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul be a motorom, mit...

Nem indul be a motorom, mit tudtok ajánlani? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy Yamaha BWS 50cm3-as robogóm, és 4 nappal ez elött mentem vele utoljára. Magamtól állítottam le, de utána kb 2-3 óra múlva akartam vele hazamenni és nem indult be.


Az aksi fel van töltve mivel az indexet működteti. Próbáltam önindítóval, és berúgással is beindítani de csak röffen és nem indul be. Tud valaki ebbe valamit segíteni?


2010. szept. 8. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyújtógyertyát kipucolni vagy cseréld ki.
2010. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a legegyszerűbb, ha először a gyertyát nézed meg. (Bár sok robogót már ehhez is félig le kell bontani). Ha kormos, vagy az elektródák közt van piszok, azt ki kell pucolni. Ill. nézd meg, hogy ad-e szikrát. Ha ez rendben van és mégsem indul, akkor a következő lépés a karburátor szétszedés, mert ha van szikra, valószinűleg nem kap benzint valami miatt. Az már macerásabb téma...
2010. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy égi jel: JÁRJ GYALOG!
2010. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!