Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek gáz ennyit tankolni?

Szerintetek gáz ennyit tankolni?

Figyelt kérdés
az a probléma h nem saját kocsit viszünk el és illik visszatankolni amennyit elhasználunk és kb 1000Ft ... nem gáz ennyiért bemenni a kútra?
2010. szept. 7. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyszer Simsonba pont annyit tankoltam még, hogy a következő kútig bírja, ami kb. 200 Ft.

Bementem, fizettem, kijöttem elindultam.

Egy szót se szóltak.

Bár olyan már volt, hogy 500 Ft-ért tankoltam, az a kiadható minimum alatt volt, és ugyanott havert nem szolgálták ki, mert 2L alatt akart venni.

2010. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát én is sokszor tankolok 500 Ft-okért, személyautóba. Mert egyszerűen drága. És mert, ha a pénzem a kocsi tankjában van benzin formájában, azzal egész egyszerűen nem lehet fizetni a boltban, ha kenyeret veszek. Ha gáz, ha nem gáz. Komolyan, miért nem teszik a benzint literenkénti ezer forintra, emelgetik itt 10-20 forintokkal, hülyék.
2010. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
500-1000-2000-ért szoktam tankolni
2010. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én ma tankoltam kereken 799 ft ot a ford focusomba és 20 és 100 ft al fizettem :D (diák pénztárca) :P
2010. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!