Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ALFA GT-vel sok gond van?

Az ALFA GT-vel sok gond van?

Figyelt kérdés

Szóval megéri az árát?

Nem régi kocsi, de olasz és itt nézegettem nem nagyon vagytok oda az olasz kocsikért 1-2 kivétellel...

25/f


2010. szept. 5. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem rossz autó, szép, ahhozképest, hogy Alfa, nekem sohasem jöttek be. De az árát eléggé sokallom. Szerintem egy CLK Mercedes sokkal jobban megéri ebben az árkategóriában. Nekem az van és imádom.
2010. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
alfákkal általában gond van, meg az elektronikájuk az nevetséges. Ismerősömnek 156osa van és ha megy a ködlámpád és jobbra indexelsz akkor be fog kapcsolni az ablaktörlő, töröl kettőt és leáll ?!?!?! mi ez már? tiszta szégyen.
2010. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél Alfát akkor hajrá.

Ha nem Alfát szeretnél, csak véletlenül bukkantál rá akkor menekülj!

2010. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 praktikus autót szeretnél, amire nem kell sokat költeni, csak hajtani és hajtani és ..., akkor keress egy opelt, hondát, fordot, valamit.


Ha különleges autót szeretnél, ne habozz, vedd meg az alfát, de számíts rá, hogy vagy foglalkozol vele, vagy hálátlan lesz hozzád. Mert az alfák már csak ilyenek. Nekem van, és soha nem cserélném semmi másra, de tisztában kell lenni az autó igényeivel.

2010. szept. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és, az alapján kár ítélni, amit a nagy magyar átlagtól hallasz...nálunk hatalmas németautó-b*zulás van, így nem reális a kép, amit az olasz autókról kaphatsz.
2010. szept. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!