Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autókereskedés...

Van olyan autókereskedés Budapesten, ahol 0%-os THM-el lehet megvásárolni az autókat, részletre?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Hol élsz te?
2021. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehol nincs ilyen.
2021. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# Én ott élek, ahol most vettem így 0% THM-el tv-t, laptopot, ipadot, nyomtatót, telefont, stb, stb-t. És a nagy része mind máshonnan volt...🙂

Szóval gondoltam ugyan így, ugyan ezzel az erővel, autót is lehet venni...

De jó lenne, ha lenne...🙂🥰😁😇

2021. dec. 2. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
rég megszűntették, sok hülye volt aki elhozott valami kocsit aztán nem fizették.
2021. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy kereskedés időnként csinál ilyen akciókat, ha a hitelt a márka saját finanszírozási cége adja. Általában magas önerővel, szóval a tőketartozás nem lesz sokkal több, mint egy drága TV esetében, így lehetséges a 0% THM. Opelnél Renaultnál láttam már ilyet.


Általános, bármilyen autóra vonatkozó ajánlat nincs, és nem is valószínű hogy lesz.

2021. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár tízezres esetleg 1-2 százezres műszaki cikk néha akciósan van 0% THM-mel ez eddig oké, a gond az, hogy az autó ennek sokszorosa árban, tehát senki nem fog kölcsönözni neked ekkora értéket úgy, hogy a pénze még veszít is közben (infláció ugye).


Amíg egy 2-3 százezres telefonnál/laptopnál belekalkulálják, hogy oké, akkor fizeted másfél évig, ennyi idő alatt ez a pénz romlott 20 ezer forintot vásárlóértéken, tehát ahelyett, hogy leakcióznám, azt mondom, hogy vidd 0% THM-re.


Egy 1,5 millió forintos autó esetében, ha csak 3 évre kapod 0% thm-re (ez nem is olyan sok, sokan inkább 5 évre vesznek fel autóhitelt, vagy tovább) 5% átlagos inflációval számolva a 3 év alatt a kereskedő bukna közel 250E forintot.


érted már miért nem kapsz nagy értéket 0% THM-re?


Új autó kivétel, ott is belekalkulálják az árba/ központi kedvezmények annyival alacsonyabbak.

2021. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van nulla százalékos THM elvben autóvásárlásnál. De annyi feltételnek kell hozzá teljesülnie, hogy a valóságban ez ritka lehet. Például az elöző autódat oda kell beadnod ahonnan az újat hozod. Vagy ha a vételár nagyjából a rendelkezésedre áll és csak egy nagyon kevés hiányzik.
2021. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most kapásból találtam egy csomó 0% THM-mel autót kínáló kereskedést. Szóval, igen létezik. Hogy feltételeket szabnak?

Akkor is így lenne, ha 95%-so THM-mel adnák.

2021. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ennyi ésszel svájci frank hitelt is vettél fel gondolom :D Az ilyen hülyékből élnek az Intrum Justitiások meg a többiek.
2021. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze a szomszédoknak fontos megmutatni, hogy ki a jani :D
2021. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!