Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a következménye...

Ledzep kérdése:

Mi lehet a következménye ennek a kis "akciónak"?

Figyelt kérdés

Fiat punto 55s típusú kocsimmal egy dombon elakadtam mert vizes volt a fű....és körülbelül 1 percig csak forgattam a kereket csutka gázzal mire megmozdult.

Igen büdös füst volt, de nemtom hogy csak a gumitól jött e vagy a kipufogóból.

Az eset után 30 km-t gondtalanul futott...és mikor megálltam hagytam 1 percig járni a motort hogy kicsit lehűljön.

Lehet valami baja a kocsimnak, vagy nincs ok aggodalomra és csak a gumi füstölt?


2010. szept. 4. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizes füvön nem fog füstölni a gumi,ha a motor nem melegedett túl,akkor nem lehet baja.
2010. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és azt honann tudom hogy túlmelegedett a motor?
2010. szept. 4. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor semmi, általában ha nagyon küldöd neki akkor mindig büdös egy kicsit. Legközelebb próbálj meg másképpen elindulni ilyen helyzetben. Télen sem jó megoldás. Hintáztasd!
2010. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez az amit NE CSINÁLJ! Kiabszik a kuplunggal és a motorral is.

Nem emlékszel a KRESZ-re? Egy gördülő kerék jobban tapad, mint a csúszó! Éppen ezért ha kisgázt nyomtál volna csak gyorsabban kijöttél volna.

2010. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amúgy simán lehet, hogy a kuplung füstölt.

Valamint teljesen felesleges volt 30 KM után megállnod. Pláne egy percre.

És van vízhőmérő a műszerfalon, onnan tudod! Ezen a képen is láthatod bal oldalról a második műszer az!

[link]

2010. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsónak

1. nincs a műszerfalon

am meg azért álltam meg mert már a garázsban voltam.....

1 percig meg azért vártam mert olvastam hogy így gyorsabban hűl a motor mert így még hűti az olaj

2010. szept. 4. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy nincs vízhőfokmérő, az olaj meg aligha fogja hűteni a motort.

a szag az tényleg jöhetett a kuplungból, ha azt is tapostad közbe, és miért ne tetted volna, ha annyi eszed van, hogy padló gázzal akarsz elindulni vizes füvön....

2010. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg ilyened van, és ezen meg a sebességmérő melletti műszer az.

[link]

2010. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy ma Magyarországon olyan ember jogsit kaphat, aki még azt se tudja, hogy víz hűti a motort és nem olaj... Szánalmas, komolyan...
2010. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]

ezen nincs .....

2010. szept. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!