Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 millió alatt mit vegyek...

3 millió alatt mit vegyek első autónak?

Figyelt kérdés
Valami sportosabb autót akarok, amivel ha beállok az iskola elé megdicsérik az ismerőseim
2021. nov. 9. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
swift sport
2021. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

#1

Nekem semmi bajom a Swifttel, de azt garantáltan nem dicséri meg senki az iskola előtt.

Nem tudom, hogy ezen az oldalon miért van mindenkinek beragadva a típus, amikor sokkal jobb ár-érték arányú autókat találni, főleg ennyiért.


Ha a fenntartási költség nem számít, akkor egy E92 BMW tökéletes neked, vagy a keretbe bőven belefér egy Golf V GTI, most kb minden 20 év alattinak ezek kellenek.

2021. nov. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan barátaim voltak, akik már azt is megdícsérték volna, ha autó van a seggünk alatt.

Rakass még 3 milliót hozzá apukával, és akkor Golf GTI, de egy Swift Sport Katana vinné a prímet. Azt sem tudnák mi az.

2021. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ah a golfokat és a bmw-ket annyira nem szeretem, pont ezért amit a kettes írt, mert mindenkinek az kell. A szememben "tömeg" autók lettek.


Viszont audi, merci illetve japán autók jöhetnek

2021. nov. 9. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja az Audi tényleg nem tömeg. Lassan annyi lesz, mint Vitarából.


Egy szép állapotú Lexus IS az pont belefér.

2021. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D. Brasco ***** válasza:
84%
Napi pistike kerdes pipa
2021. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó, audiból is sok van, de a golfnál meg a bmw-nél ikonikusabb duó nincs szerintem :D

Egy 2008 körüli A5 mondjuk nem akkora "hülyegyerek autó" szerintem, mint egy golf.

2021. nov. 9. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

" Ha a fenntartási költség nem számít, akkor egy E92 BMW tökéletes neked,

Te hol élsz ember??

A fenntartási költség mindenkit érdekel és érint, még aki jól keres azt is.

Nem egy iskolába járó gyereket.

BMW-t meg csak újat szabad venni sajnos, mert aki eladja az mindenki azért adja el mert nem tudja fenn tartani.

2021. nov. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
3 millióból nagyon sok Hot Wheels kijön.
2021. nov. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedálos Moszkvics, nah az...
2021. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!