Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Baja környékén megbízható...

Van Baja környékén megbízható autóroncsfelvásárló?

Figyelt kérdés

#autóroncsfelvásárló
2021. nov. 8. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ők?

2021. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom értelmezni, hogy egy roncs felvásárló mitől megbízható, vagy nem megbízható.

Jobb esetben adnak a roncsért némi pénzt, de az sem kizárt, hogy a tulajdonosnak kell fizetni azért, higy átveszik tőle a veszélxes hulladékot.

Mindezt gyorsan lehet tisztázni, az átvett vasat utána nem akarják visszaadni, mert az "rejtett hibás"

2021. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp tegnap vert át minket egy ,aki itt Baján hirdet.Egy jó hete megnézte,és megígérte,elviszi a roncsunkat,csak trailert szerez.Azóta nem lehetett elérni telefonon,ma sikerült,de mindent letagad,hogy megnézte egyáltalán stb.
2021. nov. 8. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Hivatalos bontót kell keresni


Amit linkeltem, ők Baján vannak, igaz már nincs fenn a honlapon h vesznek-e át autót /lehet már csak szerviz/ de régebben vettek

Vetítsd oda BKK megye felé a Google térképet (én is így kerestem meg), és írd be h autóbontó. Ha a bajai nem is jön össze, van még Kalocsán, Kecelen, és Kecskeméten is bontó.

Hivatalos bontó mind a 3.

Gondolom a megyén belül csak elszállítja valamelyik.

Ők kötelesek átvenni az autót. Nyilván ha alacsony a bontó tőkéje, és valami kiégett/totálkáros autóról van szó, amiből semmit nem tudnak alkatrészként hasznosítani, akkor előfordul, hogy a tulajnak kell fizetnie, de ez se annyira jellemző, ilyenkor ingyen veszi át a normálisabb bontó. Ha meg egybe van az autó, akkor a legtöbb fizet is valamennyit.



Majd írd meg légyszi, mi volt.

2021. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelõre meghirdettük facebookcsoportokban,de úgy látszik itt is a cigányok,és gazemberek jelentkeztek ma,katalizátort keresve.
2021. nov. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!