Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki vezetett...

Van itt olyan aki vezetett hybrid autót? Miben más vezetni mint egy hagyományos benzinest?

Figyelt kérdés
Milyen kocsi volt pontosan?
2010. szept. 3. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

toyota priust vezettem


semmi extra, nem különösen csendes menet közben, és egyáltalán nem fogyaszt keveset.


a szomorú a hibridekkel kapcsolatban az, hogy baromi környezetszennyező az előállításuk. olvastam egy brit cikket, tételesen bebizonyították, hogy egy új Toyota Prius előállítása, és egy éves használata átlagos futásteljesítménnyel nagyobb környezeti terhelést jelent, mint egy 4.2 literes kompresszoros Ragne Rover legyártása és 1 éves üzemeltetése azonos futásteljesítménnyel.


normális ember nem vesz hibridet (még). nem tart még ott a technika, hogy értelme legyen.


vegyél egy kisköbcentis dízelt, start-stop automatikával, manuális váltóval, ha spórolni akarsz, és nem akarod felolvasztani a jégsapkákat.

2010. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Lexus GS450H-t vezettem. Beülsz, megnyomod a start gombot kormány motorosan kimegy a beállított pozicíóra, müszerfal világít és tök csönd. Mivel elektromos motorral megy az elején, gázadásnál teljes csendben lódul meg. De ami a legjobb volt benne, h tökéletes luxus kényelmben ülsz benne, mégis 5,1 sec alatt volt 100-on, és megette reggelire a bmw, audi stb próbálkozókat:D
2010. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah, azt elfelejtettem h 7-8 litert evett, miközben eszméletlenűl jól ment.
2010. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!