Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a velemenyetek a yamaha...

Mi a velemenyetek a yamaha tzr 50ccm-rol?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hát a Yamaha tzr 50. nos kicsi,és 50es.drága az alkatrész,gondolom az újabb modelt szeretnéd.a max sebesség 100Km/h de akkor már nagyo pörög.rakhatsz rá 80as hengert és azzal már egész jó,nyomatékos de akkor se megy sokkal többet.

megbízható jó motor,de drága és fél nap amíg kicserész rajta vlamit.

az én véleményem,hogy inkább egy simson.

2010. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oké h szép és jó de egyszer valami elfog romolni és az nem párszáz ft lesz! Amúgy az én véleményem is az h ennyiért venni egy 50es hülyeség.( Kb 500.00ezer? Sztem keveset írtam) Ennyiből álmaim 600as sportgépét megtudnám venni :P
2010. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja meg hamar kinövöd sztem. 1-2-3 évre fölösleges megvenni mert rohadt sokat buksz rajta.
2010. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat meg nem tudom h meg e fogom venni de azert kosz a kommentket es varom a tobbit elore is koszi
2010. szept. 4. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg jó választás lenne. jobb, mint az 50es robogók, és a Simsontól (bár nem rossz a Simson,) modernebben néz ki, jobban megy. szélesebb gumi, 6sebességes váltó...
2010. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hét alatt kinövöd.

Szánalom gyenge (fojtás nélkül 8,5 Le), alig megy 100-al, rohadt drága, 4-5 litert eszik...

Ha erős motort akarsz ugyanennyi pénzért, inkább vegyél Aprilia RS 125-öt.

2010. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!