Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol a legolcsóbb a B kategóriá...

Hol a legolcsóbb a B kategóriájú jogosítványt letenni?

Figyelt kérdés
Van aki tud valami olcsó helyet, sajnos csak saját pénzből tudok menni, és felénk nagyon drága :(
2010. szept. 2. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol is van az a "felénk"?
2010. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mindenhol nagyjából egyenlők az árak. 115-140 ezer Ft
2010. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pest megye, jászberény tápóbicske, nagykáta körül van a felénk :)
2010. szept. 2. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem berényben van egy pár autós iskola. menj be kérdezd meg mennyibe kerülne kb és utána dönts. v személyes tapasztalatot kérdezz valakitől mert lehet az olcsónál megbuknak az emberek
2010. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Józsefvárosi aluljáróban. 25-30ezer forint. :D
2010. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem magánautósiskoláknál most akciósan hirdetik 117 ezer ft ittKisvárdán ahol én lakok csalogatják el más suliktól az embereket különféle kedvezményekkel de szerintem csőbe lehet ezzel húzni egy pár embert meg jogosítványt nem lehet forintra pontosan kiszámolni! Bele kell kalkulálni az esetleges pluszórákat ,pótvizsgadíjakat! Kb 150 ezer ft ba is minden sikerül elsőre! És nem véletlenül írtam példának ezt a 117es számot sokan azt hiszik megvan ennyiből szerintem nincs csak később jönnek még ennyit meg annyit kell befizetni és ha egyszer elkezdted jobb ha befejezi az ember csak nem hagyja úszni a pénzét!:)
2011. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!