Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba új kárpit az ülésekre?

Autóba új kárpit az ülésekre?

Figyelt kérdés

Kia Ria 2004-es autómat szeretném picit kinézetre felpofozni.


[link]


Az a gond hogy az 1. autóm és még nem nagyon értek hozzá hogy hogy mit csináljak.

Szóval..

Az üléseken a kárpitot szeretném naggyából az autóval eggyező,de legalábbis kék színűre cserélni.

Néztem a Tesco-ban,volt is jó színben csak nem tudom hogy az én kocsimba jó lenne-e?Ezt mi alapján lehet eldönteni?És házilag fel tudom rá tenni?


[link]


Az alap így néz ki.


És a kormányon is ugyanúgy kék borítást szeretnék,mert most valami szürke,csufos gyári szövet van rajta.Annak elég csak a sugarát lemérni ugye?


Köszönöm a válaszokat!

És bocsi h. hosszú lett!


2010. szept. 1. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet éppenséggel csinálni, beszélj egy profi kárpitossal, ha szerencséd van akkor 50 000 forintért megcsinálja.
2010. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!és megvenni akkor nem lehet?


ja am. bocsi...Kia Rio...nem Ria :D

2010. szept. 1. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A Rionak elég szerencsétlen az ülés mérete, tudom, mert nekem is volt egy ilyenem :) Én univerzálisat tettem rá, az aránylag jó volt.
2010. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ha te huzatot szeretnél rávenni akkor azt megcsinálhatod így is, tehát teszkó, univerzális üléshuzat, és otthon rárakod. De te úgy írtad, hogy a kárpitot szeretnéd cserélni. Ahhoz pedig egy jó kárpitos kell.

A kormány műanyagból van, arra esetleg kormányvédőt vehetsz, és mérd le, igen.

2010. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát ha a huzat jön ki olcsóbban,akkor valószínüleg az lesz

csak azt nem tudom hogy akkor a hátsókra hogy rakjak rá?az nem maradhat szürkén ha az elsők kékek

elég hangulatromboló tud lenni

2010. szept. 1. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátsókra ugyanúgy kell rárakni.
2010. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

akkor jó

bár olyat sajna még nem láttam sehol

de valószínüleg elég lesz a huzat

2010. szept. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!