Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik nektek a Genesis?

Tetszik nektek a Genesis?

Figyelt kérdés

Nálunk kevésbé ismert márka.


[link]



2021. szept. 20. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2021. szept. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem szép, felcicomazott kia

Vagy hyundai kinek hogy jobb

2021. szept. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen jó.
2021. szept. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi egyediség, BMW / Mercedes / Volvo utánzat...
2021. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán a rács az elején egy kicsit bántja a szemem, de oldalról, hátulról és a többi rész nekem tetszik. Én elfogadnám. :)
2021. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem az efféle autóbemutatókat, mint amit a srác is csinál. Nyugodtan körbemutatja az autót, nincs felesleges szópazarlás, hogy próbálunk viccesek lenni, meg ellövünk 600 szóviccet. Valahogy tényleg arról szól, hogy itt van ez az autó, körbemutatja. Ráadásul külön van videó, mikor megy vele nappal, külön éjszaka, hogy bemutassa a fényeket is, külön, mikor nem beszél, csak kívül-belül mutatja, plusz van van, amikor beszél is. Extraként szokott olyan lenni, hogy kérdésekre válaszol az adott autóval kapcsolatban. Szóval nekem ez az igazi autóbemutató, nem az, mikor több a szöveg, mint amennyit az autóból mutatunk, meg olcsó poénokkal rontjuk el az egészet (lásd Tordai István, De Vályi István sem szimpatikus számomra). Azt gondolom, hogy egy átlag amerikainak ez a lényeges, hogy itt van az autó, így néz ki, ekkora a csomagtartó, ilyen menetteljesítménye van, stb. Nem pedig az, hogy ez most melyik másik márkára hasonlít, ki tervezte, méregetjük más autóhoz a csomagtartót, meg 50 évre visszamenőleg felmondjuk a márka történetét századjára is. Sőt, én amerikai srácoktól nézek autóbemutatót főleg, már csak azért is, mert ott jóval hamarabb megjelennek az új példányok.
2021. szept. 20. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont a beszédet hiányoltam az egészől... így kb. bárki tud videózni, sótlan az egész, szívesen tudnék meg többet az autóról (jó tudom ott a google, de akkor is érdekel neki mi a véleménye, ha már ott toporog körülötte.)

De hát persze a tiéd is egy vélemény... csak halkan jegyzem meg, hogy Pistát és egyéb videósokat is nézhetsz némán és akkor olyan mint ez. :)

2021. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!