Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy mikor nézi...

Miért van az, hogy mikor nézi az ember az amerikai változatot, akkor még egy ilyen egyszerű Jetta is jól néz ki, aztán, amikor valaki megvásárolja az európai modellt, gagyi, olcsó hatású az egész?

Figyelt kérdés

[link]


Már maga a szép kék rendszám is sokat dob a fehér színnel együtt.



2021. szept. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem az alap modell.

Pl. nézd meg Peugeot 508 és 508 GT közti különbséget. Magyar vásárlónak előbbire van csak pénze.

2021. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az 508 az, ami alapból is jól néz ki.
2021. szept. 14. 21:16
 3/7 A kérdező kommentje:
De én inkább arra gondoltam, hogy amerikában mintha másként lennének spoilerezve az autók, másabbak a lámpatestek, valamint a kinti rendszám kinézete is dob az autón.
2021. szept. 14. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól, de nem annyira. Még az oroszlán fogat ábrázoló led csíkot is kihagyják az alapmodellből. Kapsz helyette fekete műanyag betétet. Na ez és hasonló spórolások miatt van az, hogy az amcsi videókon jobban tetszik az autó (a bemutatott autókba bele raknak mindent).
2021. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy alap modell az USA-BAN sem. Az alap modell kb mindenhol egyforma.
2021. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a GLI nem is alap változat :)
2021. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Usaban sokan nem az alap modellt veszik, Magyarorszagon meg orulnek hogy ha az alapmodellre telik.

Peldaul es itt kint USA-ban rengeteg golf GTI-t latok, Magyarorszagon viszont soha sem lattam GTI-t, sot uj Golfokat se nagyon lattam. Ellenben sokan hoztak nemetbol hasznalt 4-es golfokat.


A VW ugyan azzal a kinezzettel arulja az autoit USA-ban is.

2021. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!