Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a motorról vélemény?

Erről a motorról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Megbízható motorok, nekem tetszik is, szép.

Csak az a baj hogy 125/50 :/

2010. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek a 125-ös kétütemű gyorsaságiak nagyon megbízhatatlanok! Pláne az ilyen öregek!

Én nem vennék a helyedben, a gatyád is rá fog menni! 10.000km-enként dugattyúcsere, ami 30.000Ft, 30.000km-enként nagygenerál, 50-60.000Ft. Emellé a legdrágább olajat kell bele venni, ami literenként kb 3000Ft, és még így is bármi szartól megszorulhat, ami horribilis költség amellett, hogy veszélyes lehet pl. egy kanyarban. Ja és minimum 6 litert eszik. Menni megy, mint a veszedelem, de motorozni megtanulni egy CBR125 hosszú távon olcsóbb választás. Mondom ezt úgy, hogy én is tulaja voltam egy hasonló 125-ös kétütemű fenevadnak.

2010. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek ám még vélemények!
2010. aug. 30. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló azért fikázza az NSR-t mert vagy puhány, vagy csaj, vagy csak szimplán nem tetszenek neki a férfias motorok.

Ezen a motoron nem szabad elgondolkodni, nem oda figyelni, mert megbüntet.

2010. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint írtam, nekem is volt hasonló gépem. Az erejét nem is tagadtam, bitangul megy ahhoz képest, mekkora.


Amúgy egy 220 kilós 100 lóerős gépet vezetek, szóval nekem ne mond, hogy nem tetszenek a férfias motorok :D

2010. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!