Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a vezérlés/láncos/átugrik...

Ha a vezérlés/láncos/átugrik egy foggal annak milyen tünetei vannak?Létezik hogy csak annyi a tünet hogy hidegen kicsit rángat,fulladozik aztán bemelegedve helyreáll?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem . Olyan szarul megy a motor akkor hogy valami borzalom.

Én az enyémet eltettem egy foggal a szíjat és egy perc alatt akkora füst lett hogy nem lehetett látni semmit.

Ami motor még véletlen sincs füstje.

2021. júl. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mindegy, hogy benzin, vagy dízel.

Renaultnál sokáig jártam úgy, hogy egy foggal el volt rakva vezérműtengely(benzines)

Csak többet fogyasztott, meg gyengébb volt.

Dízelnél hatalmas füst, vagy be sem indul, de van, hogy összeakadnak a szelepek a dugóval.

2021. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Részben. #1 túloz, nem minden autónál drasztikusak a tünetek 1 fog miatt. Ugyanakkor ahogy #2 mondta, létezik a másik véglet is, ahol 1 fog szét veri a motort (bár ez ritka, mert kis löketű motorokra jellemző, ami a sportautók jellemzője, nem a hétköznapi személyautóké).

1 fog általában nem okoz nagy kárt. A gyújtás, illetve befecskendezés eltolódik, emiatt az autó erőtlen lesz, lehet akár gyújtáskimaradás is, vagy bedurrog a kipufogóba, rángathat, füstölhet, stb. Többnyire maradandó kárt nem okoz (persze mindez csak akkor, ha nem hagyod sokáig szenvedni a motort, ellenkező esetben nagyon is maradandóak lesznek a károk).


Kivételek persze vannak.

2021. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3. Ne okoskodj már !!!

AZ úgy van ahogy leírtam semmi túlzás .

Ezt megcsináltam . Érted???

Inkább az a túlzás hogy egy fog miatt nem fog össze akadni semmi.

2021. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy foggal volt elrakva a CRTDI dízel. Többet fogyasztott meg saccra gyengébb is volt de mivel 75 lóerős volt alapból is így nehéz volt megállapítani.
2021. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!