Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokszor amikor tankolok,...

Sokszor amikor tankolok, néhol olvasom, hogy 5 liter a minimum amit lehet tankolni. Nyilván általában mindig 5 liternél többet tankolok, mert nem járok 20km-enként kútra, de mi van ha én csak 3 litert akarok beletenni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
nincs semmi, nem szólnak. a fűkaszához 2-3 liter benzint szoktam venni, eddig ebből nem volt probléma. amúgy meg nem is tudnának mit csinálni szerintem. ha azt kérnék, hogy még egy pár litert vigyek megmondanám, hogy nincs több pénz nálam.
2021. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, mit csinál ha nincs nálam több pénz, vagy nem fér a tankba.. köszi a választ
2021. júl. 19. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért remélem , hogy ha csak három liter hiányzik a tankból, nem rohansz egyből tankolni 🙃🙂
2021. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen, szoktam fűnyíróhoz venni néha kannában, senkit nem érdekel mennyit veszek.
2021. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van kiírva, mert afölött már részükről garantáltan biztosan biztosítva van a kiadott mennyiség, míg ha h alatta tankolsz pl 1 litert, de a kút csak 9 decit ad, akkor ne menjel panaszkodni, hogy szarul van kalibrálva és meglopnak.
2021. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!