Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Jet Force 50 lehetsége...

Peugeot Jet Force 50 lehetséges, hogy kompresszióhiányos?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap ezt a robogót. Tökéletes állapotban volt meghirdetve. Amikor odamentem megnézni szinte az összes elem facsavarral volt felszerelve. Na mondtam magamba ez mindent elmond a motorrol. A csávó ott magyarázta (rendesnek tűnt ezért nem is kételkedtem benne), hogy az asszonynak vette csak ő neki túl magas volt a fogyasztás ezért kicserélték a görgőket és így nem annyi. Ám így amikor el akarok vele indulni pörög jó sokáig és utána gyorsul csak, ám 50-ig. Önindítóval néha elkapja néha nem, inkább berúgókar.

Ezek a kompresszióhiány tünetei?

Tehát:

-megnőtt a fogyasztás

-önindítóval néha indul, néha nem

-nagyon lassan gyorsul

-pörög, de nem megy

-végsebességét nem éri el

Hülye voltam hogy megvettem. Mit ajánlotok?


2021. júl. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmentél, megnézted, láttad, hogy vacak. Kipróbáltad, még úgy is vacak volt. És megvetted. Így első körben neked egy pszichológus, a motornak meg egy szerelő.
2021. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudum, tudum hülye voltam. Tanulópénz, de faterom beszélt rá.
2021. júl. 16. 20:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként most hogy írtál egy frappáns hozzászólást, most megnyugodtál? Mindenki hoz rossz döntéseket, többekközött gondolom te is. De a kérdésre nem válaszoltál. Gondolom annyi közöd van az egészhez, mint nekem a csillagászathoz.
2021. júl. 16. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem értesz hozzá akkor felesleges találgatni, vidd el olyanhoz aki ért hozzá, úgy is szét kell szedni, költeni kell rá, nem keveset, drága a motor alkatrész.
2021. júl. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!