Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem nem vagyok jó a vezetésben? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval januárban sikeresen megkaptam a jogosítványomat,viszont sokáig nem mentem ki vezetni mert én dízelen tanultam nekünk meg benzines autónk van és kicsit tartottam hogy milyen is lesz ezt a fajtát vezetni.Azóta sikerült kipróbálnom olyan 8 alkalommal a benzines kocsit és meglepő módon könnyebb vezetni mint gondoltam.

Viszont a problémám az hogy vannak olyan pillanatok hogy lefulladok vagy pl nem tudok beparkolni/nem úgy sikerül leparkolnom és ilyenkor úgy érzem hogy egyáltalán nem vagyok olyan jó a vezetésben mint ahogy az oktatóm mondta. Pedig állítása szerint nagyon is jól vezetek és van érzékem hozzá.

Szóval ilyenkor csalódok magamban és nem hiszem el hogy jól tudok vezetni és elmegy a kedvem a vezetéstől is. Ez mennyire normális? 19/l


2021. júl. 9. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd belelndulsz. Parkolni en sem tudok, pedg mar lassan 10 eve vezetek...
2021. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Más út nincs. Ha nem bízol magadban, legyen melletted valaki, aki tud vezetni.
2021. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén, három szót tudok mondani: gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás
2021. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

"Ez mennyire normális?"

Teljesen normális. A vizsgáig 30 (vagy több) órás szerzett gyakorlat mindenkinek csak egy minimális tudást ad. A magabiztosság nagyságrendileg 10 000 km után éri el a maximumot.

2021. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nagyon nem bízol magadban lehetőség van oktatóval órákat venni, hogy kiemelje hol tudsz fejlödni.


Azonkivül mint többiek is mondták gyakorolni kell.


ui: Azzal hogy elismered nem a legjobb vagy szerintem máris jobb autóvezető vagy mint autósok jó része. Fontos tudni mit tudunk és mit nem.

2021. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok reménytelen eset😄 Köszönöm a válaszokat!:)
2021. júl. 10. 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!