Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor milyen motorom is van?

Most akkor milyen motorom is van?

Figyelt kérdés
Elvileg Simson S51N ,de 4 sebességes,most akkor Simson Enduro?Ez nem vicc! Szükség szerint képeket is töltök fel!
2010. aug. 26. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:

De sejtéseim szerint S51 Enduro (S51E/4)


4sebességes,magas kipufogóval,meg szerintem a kormány is magasított,mivel hosszú bovdenek kellenek mindig.

2010. aug. 26. 21:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Öszvér.

Az S51N nem négysebességes, kizárólag 3 sebességes és ha jól tudom csak kék színben volt, legalábbis más milyen gyári színt nem láttam N-es verzión. Index nincs rajta, km órát lehetett rá rendelni, 6V-os megszakítós. A tankja az újabb S50-esé (olyan mint egy S51 tank csak mintha be lenne horpadva a teteje).

Az endurónak magasított kormánya van, vázmerevítő van rajta, index, km óra van rajta, kürt, a hátsó teleszkóp másmilyen amit lehet állítani, tirisztoros 12Vos gyújtása van, bordázott ülés van rajta, első telón porvédő gumi.


Szinte alig van manapság típustiszta simson, főleg az S51esek között. Az én simsonomnak pl S50 váza volt, S51 4 sebis blokkja, első telón porvédő gumi volt, nem volt rajta se, kürt se index, se km óra.

2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!