Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy Volkswagen...

Szeretnék venni egy Volkswagen Bogarat. Hülyeség?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Volkswagen Bogarat. "Természetesen" használtat, mert régi álmom, hogy olyan autóm legyen. A kérdésem az, hogy mennyire "életképes" egy iylen autó? Hülyeség, hogy ilyet akarok venni? Mire figyeljek a vásárlásnál?


Köszönöm a válaszokat :]


2010. aug. 26. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hétköznapra ne vegyél!
2010. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nyugodtan megveheted hétköznapi használatra is hiszen dugóban ülni a 16.000.000-s BMW-ben is ugyan az szóval a 34 paci bőven elég állni.:) viccet félretéve nagyon megbizható kis autó tény hogy kicsi de valamit valamiért megvalósul az álmod ellenben kis helyet kell beosztanod én azt mondom vedd meg.(Nagyon jó érzés mikor mész az autópályán esetleg több vw-el és a BMW-k félrehuzodnak és veszik elő a fényképezőt ;) )
2010. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Unoknővérem vett bogarat. Majd West end elött megállt, bement, mire kiért már oltották el a kocsit, kigyulladt a motortér. Majd vett egy tigrát, azóta boldog:D
2010. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy mióta elolvastam ezt a posztot, én is ezen filózom, hogy milyen buli lenne. A kispókot is imádtam, ez meg szinte minden téren jobb. A boxer motort is szeretem.

Azt mondják, hogy a rohadásokra nagyon oda kell figyelni, mert ha rohad a kasztni akkor bele kerül 2 millába megcsináltatni.

2010. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy gonolkodóba estél a kérdésem miatt :] Én a hasznaltauto.hu oldalon nézegettem, maximum 300.000 Forintig (ha lenne munkám, kb. ennyit tudnék rá összeszedni), és egész szép, felújított Bogarak vannak :]
2010. aug. 30. 14:32
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Egy megkimélt 40éves még akár kibír megint 40évet nem úgy mint ezek a mai szarok.(89-óta meghalt az autógyártás,ezeket az új kocsikat már csak azok veszik meg akik semmitt nem értenek a kocsikhoz)
2010. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!