Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPC G Astrához milyen felnit...

OPC G Astrához milyen felnit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Adott egy OPC G Astra, 2.0 turbo Z20LET típusú motorral, ehhez a típushoz milyen felni, abroncsméretet javasoltok? Igazából leginkább arra lennék kíváncsi, hogy mekkora az az ET szám tartomány, amit a kiválasztás során figyelembe kell vennem? Alapvetően ET40-es felniket ajánl, nem tudom mi lenne az a méret, amivel még pont nem lógnak ki a kerekek a sárvédő alól. Tudom, csak mm-ekről van szó, de ezt szeretném tisztázni vásárlás előtt.

Továbbá a pontos osztókörre lennék kíváncsi, ha jól tudom 5x110 a méret, azonban bizonyos oldalakon, az adott típusra kiad 5x112-t is...


Köszi a válaszokat előre is!



2021. jún. 16. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy bazári fost akarsz belőle csinálni, akkor mindegy. Ha azt akarod, hogy értéke is legyen akkor csak a gyári.
2021. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
talán meghagyni gyárinak
2021. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!