Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa B 1.5TD! Hogyan...

Opel Corsa B 1.5TD! Hogyan tudok még több erőt kicsikarni belőle?

Figyelt kérdés
Van egy 96os corsam.Jó kis autó,szeretem is de azért lehetne pörgősebb.Ha veszek bele egy intercoolert akkor az dobhat valamennyi plusz teljesítményt?Vagy mivel lehetne megdobni az autó teljesítményét amivel nem károsítok semmit?
2010. aug. 25. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az adagolót állítsd át, hogy több gázolajat kapjon a motor ha jobban odalépsz neki. az én 1.7td f astrámon elég sokat hozott. lényeg h olyan csinálja aki ért is hozzá
2010. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
turbónyomás növelése + intercooler.
2010. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is a 2. kommentelő hozzászólására gondoltam első körben.
2010. aug. 25. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha turbó nyomást növelsz, akkor már meg kell piszkálni az adagolót is.Szerintem nem éri meg ezeket a régi dízeleket piszkálni, még arra lettek kitalálva, hogy megbízhatóan elmenejen sok százezer kilómétert. Ha radikális változást akarsz és úgy nyúlsz hozzá, akkor annak úgyis hamar a kárát látod, ha meg csak pár lóval lesz több, akkor nem is érdemes rá költeni.

Ez ugyanaz a felállás amit két munkatársam is művelt a 2-es, 3-as golfokkal, kicsit nagyobb nyomás, kicsit több gázolaj, hengerfejezés, másik turbó, másik blokk.

2010. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!