Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó gittel lehet a...

Melyik autó gittel lehet a legszebben dolgozni? Melyik vált be nektek? Esetleg valakinek valami jó tanácsa a folyamathoz? Amit saját maga tapasztalt.

Figyelt kérdés

Van egy 1993as autóm. Néhol már kezd megindulni sajnos a rozsdásodás és szeretném még most rendbekapni. Ehhez szeretnék megfelelő autó gittet találni amivel egy kezdő szépen tudna dolgozni. Ajánljatok légyszi!

Előre is köszi.


2021. máj. 30. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A rozsdához üvegszálas, viszont az nagyon porozus, nehez csiszolni.

Utana arra vagy sarga vagy feher "simitó" kitt. Azokkal könnyű dolgozni.

2021. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj csak nyuszifül, a rozsdát NEM gittel javítjuk!!!
2021. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen az infót. Esetleg meg tudnál nevezni pár jó fajta terméket?

#2 Nem a rozsdás felületre akartam volna kenni egyből a gittet.. Nyilván rozsdamarózni.. csiszolni.. Majd fém felületre kenni a gittet.. festeni.. de azthittem ez evidens hogy nem hülye az ember. De látom nagyon okos vagy és az ilyen embernek felesleges is magyarázni. Nyuszifül

2021. máj. 30. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked otthonra majdnem mindegy. Fényezési szaküzletben ahol festéket kevernek ott nézd meg mi a felhozatal, onnan bármelyik jó lesz. ne obi és társaiban keresd.

Irok pár márkát hátha. Ami jó evercoat, carsystem, 4cr, mipa, olcsóbból pl. Slem.

2021. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. máj. 30. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért lásd be joggal feltételeztem, nem nagyon hiszek abban hogy aki itt tesz fel kérdéseket az neki fog állni drótkoronggal nekimegy a rozsdának, majd kivágni a lemezt, behegeszteni az újat, és onnan felgittelni..


Amúgy autófesték boltból bármelyik jó, de ha megkérdezed őket segítenek is.

2021. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!