Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga lejárati idő?

KRESZ vizsga lejárati idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 2019. Augusztusában letettem a KRESZ vizsgát,viszont csak tavaly nyáron kezdtem el vezetni, és sajnos önhibámon kívűl sokszor szüneteltetnem kellett,és az oktatóm még mindig nem szándékozik vizsgára küldeni.. A kérdéseim a következők:

1. Ugye tavaly a veszélyhelyzet miatt meghosszabbították a KRESZ határidejének lejártát, ez viszont csak azokra vonatkozik akiknek akkor jàrt volna le vagy mindenkire?

2. Ha mégis augusztusban lejár a KRESZ vizsgám és nem tudok addig levizsgázni, újra kell vezetnem minimum 30 órát megint?

Bocsánat ha kicsit zavaros voltam, de nagyon ideges vagyok :(

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 27. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokra amik a veszélyhelyzet alatt járnak le.
2021. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A második kérdésedre válaszolva, akkor ugye ha lejár a kresz vizsgád, a kreszt is újra kell csinálnod (ha jól tudom), illetve igen, a 30 órát. Szóval mindent kezdhetsz előlről. Viszont eltudom képzelni, hogy ha jól megy, és az oktató tudja, hogy te amúgy már levezettél 30 órát múltkor, akkor lehet, hogy nem teszi kötelezővé, hogy te 30 órát újra levezess (persze hivatalosan le kellene vezetned, de ha meg van a tudásod, szerintem az oktató sem húzza tovább, de nyilván a pénzt akkor is be kell fizetni az egészre). De igen, hivatalosan mindent újra kell kezdened ha lejár a KRESZ vizsgád.
2021. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Egy olyan kérdésem még lenne,hogy tanfolyamra nem kell újra járnom ugye? Elég ha az Edukresszen vagy más E-Learing tanfolyamon elvégzem és levizsgázok?
2021. máj. 27. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az E-titánon csináltam a kreszt alapból, az is rendes oktatásnak minősül. Amelyik autóiskolába jártam, ott nem is volt már tantermi oktatás, csak online az E-titán. Gondolom ott kellene elvégezned az online kreszt, amelyiket a te autóiskolád is pártfogolja. Szóval az autóiskolánál érdeklődj, és ott kell jelentkezni az online kreszre is (legalábbis az E-titán az autóiskolán keresztül működik).
2021. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig tart a veszélyhelyzet, nemrég meg is hosszabbították. Augusztusban minden bizonnyal még tartani fog, így a tiédet is meghosszabbítják. Ennek ellenére ne várj, minél előbb vizsgázz!
2021. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek a válaszolat!
2021. máj. 28. 07:43
 7/7 A kérdező kommentje:
*válaszokat.
2021. máj. 28. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!