Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A JSZP nektek se enged egymás...

A JSZP nektek se enged egymás után több rendszámot lekérdezni?

Figyelt kérdés

Ha két rendszámra vagyok kíváncsi, az elsőt gond nélkül kilistázza. Utána ha rámegyek az új lekérdezésre és beírom a következő rendszámot mindig hibaüzenetet dob.

Viszont ha csak annyit csinálok, hogy várok kb 5 percet és újra megpróbálom, akkor megy az is gond nélkül.

Ez másnál is így van? Esetleg valamiért szándékos, hogy nem lehet egymás után több rendszámot lekérdezni?


2021. máj. 23. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez is olyan, mint a 1818 időpontfoglaláshoz.

Felhívtam direkt éjjel kettőkor, erre benyőgi, hogy jelenleg minden munkatársunk foglalt, kérem várjon.

2021. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én most kipróbáltam és hibátlanul működik több rendszám lekérdezésénél is.
2021. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én is most próbáltam és mindig ez van, azért tettem fel a kérdést. Ha mobilról, ha laptopról, ha vezetékes internetről ha mobilnetről, akkor is.
2021. máj. 23. 12:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordult már nálam is. Máskor meg rendesen ment minden. Ne keress benne logikát.
2021. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
30 másodpercet kell várni két lekérdezés között.
2021. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig enged többet is 30 másodperc nélkül is
2021. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor bedobom én is az én tapasztalatomat: először megy, másodszor mikor hogy, harmadszor már szinte soha, csak ha várok valamennyit. Mint a válaszokból látod, mindenkinél máshogy (nem) működik az oldal, egészen bizarr, hogy mennyire megbízhatatlan a rendszer.
2021. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha megnézek egy rendszámot, utána kíváncsi vagyok még egyre, mindig azt írja hoyg hibás adatigénylés. De ha várok pár percet, akkor általában "megszűnik a hiba".
2021. jún. 23. 07:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!