Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan szedjek össze 500...

Honnan szedjek össze 500 ezret egy 125ccm-es motorra 16 évesen?

Figyelt kérdés
A jogsit fizették a szüleim, de motort már nem tudják és nagyon szeretnék egyet :S
2010. aug. 24. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert túl van drágítva az értékéhez képest és mert nem megy.
2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem tettszik a CBR, de: 200 000el drágább a CBF-nél, annak ellenére, hogy a CBF megy 115öt kb, míg a CBR, ait próbáltam, 120at sportkipufogóval... 5km/h megér 200 000ft ártöbletet?
2010. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

első körben tisztázd magadban hogy mi a realitás és mi az álom. Mindenkinek vannak álmai, amik nem teljesülnek, vagy legalábbis nem pont akkor. Hány ilyen idős korút láttál akik ilyen motorokkal mászkálnak? Kicsit még fiatal vagy ehhez sztem. talán nem is baj, ha most nem tudod megvenni. Ha igazán keményen dolgozol, talán 5-6 év alatt össze tudod rá gyűjteni a pénzt. Én is dolgoztam 16 éves koromtól, évi kb 100-at sikerült spórolnom, a többi keresett pénz elment kajára, piára, bulira.

ha ez vigasztal - tudom nem - sok felnőttnek sem telik ilyenre, pedig napi 8-ban dolgoznak.


Ha mindenáron motorozni akarsz, esetleg kezdj egy kisebbel, amivel jobban el is boldogulsz, olcsóbb is, de mégis megvan az élmény. Lesz tapasztalat is, utána már jobb lesz átülni egy nagyobbra.

2010. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van egy jó tippem:

Raiffeisen Bank-Velük könnyeb!!

2010. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!