Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állítja fel valaki...

Miért állítja fel valaki tavasszal, nyáron az ablaktörlőjét?

Figyelt kérdés
Nekem olyan emlékeim vannak gyerekkoromból, hogy télen csináltak ezt az utcankban, es azért, hogy ne faggyon oda. De most, illetve nyáron ennek mi értelme van?

2021. máj. 15. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyrészt nem szokta csinálni senki, másrészt szélvédőmosásnál így kell.
2021. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Lehet előkészíti az autót mosásra és úgy a szélvédő mosás is egy fokkal hatásosabb. Lehet épp lapátokat készül cserélni csak beszaladt értük, Lehet csak simán dilis az illető és ez a mániája.
2021. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kosz nem marad meg a lapát és az üveg találkozásánál.
2021. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van ilyen. A szomszédom csinálja a szüleim házánál. Már sokszor megfigyeltem, de nem mertem megkérdezni sosem.

Szokta mosni a kocsiját alkalmanként, de nem olyan gyakran, mint az ablaktörlő felállítása. Ez kb. Minden nap igy van. A mosás 2-3havonta.


Kedves 2es!

Amúgy annak mi ertelme van? Mármint, hogy elokeszitia mosasra?

2021. máj. 15. 22:44
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Éjszakára hagyja mindog igy az autóját. Reggel elmegy dolgozni.
2021. máj. 15. 22:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem aki szatyrot húz az ablaktörlőre..
2021. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lol. Ezt még nem hallottam, de lehet makd megkerdezem miért állítja fel éjszakára az ablaktörlőt, es ha valaszol javasolom neki a nylon zacsi t
2021. máj. 15. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ablaktörlők bizonyos erővel tapadnak az ablakra. Talán úgy gondolják, ha nem nyomódik a gumi , akkor tovább tart az élettartama.
2021. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek a válaszára. Semmi értelme felhajtogatni Én télen sem tettem soha.. minek?
2021. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy azért csinálja, mert valami szöszölős fa alá áll? Nálunk többen csinálják, hogy olynakor felhajtják, és akkor a rá hulló cucc nem áll meg az ablaktörtlő tetején kupacban.
2021. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!